Kostka brukowa Ritano Semmelrock - doskonała na podjazd

comment Komentarze: 0 favorite Hit: 1103
Kostka brukowa Ritano Semmelrock - doskonała na podjazd

Kostka brukowa, która daje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Semmelrock Ritano o grubości 6 cm jest wytrzymała, trwała, a z wszelkimi nierównościami terenu oraz nawet najbardziej ekstrawaganckimi projektami radzi sobie na brukową „6 z plusem”.  Mały format oraz forma trapezu sprawia, że to z tą kostką można układać łuki, koła, czy owale.

A jakby jeszcze tego było mało – bardzo duży kolorystyczny wybór. Wiadomo, że czasami wysoka jakość oraz doskonałe opinie to nieco za mało. Dlatego kupując w hurtowni online kostkaGT, do utwardzającego pakietu kostki Ritano dochodzi również korzystna cena.  Teraz to, gdzie kupić staje się kostkowo jasne. Ritano marki Semmelrock oraz wiele innych kostek znajdziesz na naszych wirtualnych półkach. A tuż poniżej prezentujemy wszystko to, co warto wiedzieć o Semmelrock Ritano.

Kostka brukowa Semmelrock Ritano – grubość 6 cm, cena niska, duże możliwości aranżacyjne

Mały format oraz geometryczna forma w kształcie trapezu to jedne z cieszących się bardzo dużą popularnością bukowych połączeń, na jakie decydują się poszukujący kostkę na swoją posesję domownicy. Semmelrock Ritano to kostka, którą wykorzystać można w projektach tradycyjnych oraz nowoczesnych. Na mniejszych, nierównych nawierzchniach, jak i tych płaskich, znacznie bardziej rozległych. Wszędzie, gdzie potrzeba elastycznego betonowego pokrycia, które dopasuje się do płaszczyzny, sprawdzi się kostka brukowa trapez Ritano.

Sprzedawana w kombiformie dostępna jest w pięciu wymiarach: 11x9,2/6,8x9,2/7,5x9,2/8,7x9,2 oraz 10,2x9,2 cm. Wszystkie rozmiary (po 30 sztuk) pakowane są na każdej warstwie na palecie. Ritano to betonowa kostka bez fazy o ryflowanych krawędziach, które dodają jej naturalnego charakteru. Jej powierzchnia jest gładka oraz hydrofobizowana. Zyskuje zatem znakomitą odporność na oddziaływanie niskich temperatur oraz soli, a na dodatek ryzyko pojawienia się wapiennych wykwitów zredukowane jest do minimum. Wszystko to dzięki obniżeniu naturalnej skłonności betonowej kostki do chłonięcia wilgoci – zarówno z gruntu, jak i z atmosfery.

Ritano Semmelrock jest funkcjonalnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w przypadku zabudowy nawierzchni, takich jak opaska wokół domu, alejki, ścieżki, podjazdy do garażów oraz parkingi. Ritano to kostka brukowa 6 cm. Jej nośność pozwala więc, by wyłożyć ją na każdą część terenu, jaka przeznaczona została do ruchu pieszych oraz osobowych aut do 2,5 tony.

Kostka brukowa Ritano Semmelrock

Bogata paleta barw Semmelrock Ritano 6 cm

Kostka kostką, parametry parametrami, ale to, co w jej przypadku bruku również się liczy to oferowane przez producenta kolory. Na całe aranżacyjne szczęście Semmelrock rozwiązuje wszelkie barwne dylematy, dając sześć rewelacyjnych odcieni, w jakich dostępna jest brukowa kostka Ritano. Część z nich produkowana jest w technologii colorstripe, dzięki czemu zyskują nieszablonowe, dynamiczne zabarwienie. Pozostałe powstają w oparciu o technologię naturalny beton – te posiadają elegancką, jednolitą barwę. A oto wszystkie Ritano kostki:

  • kostka brukowa Semmelrock Ritano marrone 
  • kostka brukowa Semmelrock Ritano canello
  • kostka brukowa Semmelrock Ritano sombra 
  • kostka brukowa Semmelrock Ritano silva
  • kostka brukowa Semmelrock Ritano ventana
  • kostka brukowa Semmelrock Ritano tramonto

Ritano marrone

Ritano marrone – to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wyrazisty, ciemny odcień, wprowadzający jednocześnie dozę ciepła. Marrone bowiem to gustowny, kasztanowy odcień, który szczególnie w przypadku posesji stylizowanych tradycyjnie, stanowić będzie perfekcyjnie dopasowane, utwardzające ramy (technologia colorstripe).

Ritano canello

Ritano canello – kostka brukowa barwiona na jasny brąz rozjaśnia przestrzeń oraz zapewnia subtelny charakter. Efektownie komponuje się z bielą oraz innymi jasnymi odcieniami, a w duecie z naturalnymi materiałami zapewnia niepowtarzalny dekoracyjny efekt (technologia colorstripe).

Ritano sombra

Ritano sombra – to kostka brukowa w kolorze ciemny grafit. Jednolite zabarwienie oraz ciemna, wyrazista barwa sprawiają, że najlepiej prezentuje się na posesjach nowoczesnych, gdzie stawia się na kontrast jasnych i ciemnych odcieni (technologia naturalny beton).

Ritano silva 

Ritano silva – nowoczesne, dynamiczne zabarwienie na szaro – grafitowy nadaje kostce Ritano niepowtarzalny styl. Podkreśli ona charakter każdej aranżacji, eksponując architekturę zabudowań na posesji. Jej nieszablonowa kolorystyka wnosi dekoracyjny akcent, który nigdy się nie znudzi (technologia colorstripe).

Ritano ventana

Ritano ventana – jasna, stonowana i bardzo gustowna. Uzyskany dzięki technologii naturalny beton szary kolor jest uniwersalny oraz z łatwością dopasuje się do każdego tworzonego projektu. Ritano ventana jest kostką, która sprosta każdej nawierzchni.

Ritano tramonto

Ritano tramonto – ostatnia kolorystyczna możliwość to tramonto, czyli brązowo-miodowy odcień, który powstaje w wyniku technologii colorstripe. Ciepła, łącząca barwy, które kojarzą się z rozgrzanymi słońcem rustykalnymi pejzażami kostka. W jej przypadku warto dać ponieść się fantazji i wykorzystać ją nie tylko na klasycznych posesjach.

Kostka brukowa Ritano Semmelrock

Ritano Semmelrock – kostka brukowa z nieograniczonymi możliwościami

Składająca się z pięciu drobnowymiarowych kostek Ritano marki Semmelrock to sposób na to, by nieco wyjść poza utarty brukowo schemat utwardzenia nawierzchni. Kostka betonowa o małym formacie oraz formie trapezu otwiera bardzo duże dekoracyjne możliwości. Z Ritano można układać łuki, koła, owale oraz każde inne wzory, jakie tylko podpowiada wyobraźnia. Swobodne tworzenie brukowych realizacji ułatwiają ryflowane krawędzie. Wszystkie te aspekty sprawiają, że układanie kostki brukowej Semmelrock Ritano jest łatwe, sprawne i przyjemne.

Ritano to kostka 6 cm, która pasuje nie tylko na nawierzchnie przed domem. Wyłożyć z nią możesz elegancki taras z kostki brukowej, gdzie wygodnie nacieszysz się każdą wolną chwilą spędzoną w gronie rodziny lub przyjaciół. A może efektowne koło z kostki, które w ogrodzie wyznaczy część pod gustowną altanę?

Delikatnie wijąca się pośród roślinności w ogrodzie ścieżka prowadząca wprost do altany będzie niczym wisienka na szczycie brukowej aranżacji. Schody z kostki brukowej to kolejny doskonały pomysł na to, by z Ritano stworzyć swoją własną, brukowaną na miarę indywidualnych potrzeb przestrzeń. Dlatego niezależnie od tego gdzie, możesz być pewny, że elastycznie, trwale i na długo wpasuje się zarówno w wymagania twoje, jak i wykańczanej przez Ciebie nawierzchni, tworząc za każdym razem elegancką przestrzeń.

Poznaj opinie i to, gdzie kupić kostkę 6 cm Ritano 

Semmelrock Ritano to pięć małych kostek, które zmienią twoją posesję nie do poznania. Z taką, jak ona jesteś w stanie zrobić dosłownie wszystko – od prostych po skomplikowane, dekoracyjne wzory z kostki brukowej. Łuki, koła, okręgi na nawierzchni to dla niej żaden problem. Poza elastycznymi dopasowaniem do nawierzchni oraz projektu masz duże pole kolorystycznego manewru.

Od jasnych, przez ciepłe, po zimne i wyraziste. Brązy, szarości, czy grafity. Ritano dostępna jest w aż sześciu różnych barwach, dzięki czemu pozwala na swobodne wykorzystanie niezależnie o aranżacji. Do kostki Semmelrock Ritano pasują również inne materiały, takie jak drewno, kamień, czy elementy małej architektury ogrodowej. Wystarczy więc doza wykończeniowej wyobraźni, by stworzyć niepowtarzalny, elegancki projekt na swojej posesji.

A na sam koniec – cena. Ritano to tania kostka brukowa 6cm, która nie pozwoli na niepotrzebnie duże wydatki. By zaoszczędzić, wybierz naszą internetową hurtownię kostkaGT, gdzie kupić można kompleksowe, utwardzające rozwiązania dopasowane do twoich wymagań. Byś uwierzył nam na wykończeniowo słowo, mamy same przynajmniej dobre opinie. Do tego fachowe wsparcie naszych specjalistów, przed którymi żadna kostka, ani żadna nawierzchnia nie ma ani jednej tajemnicy. Bo jak utwardzać, to z kostkaGT.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień