Marki

Sukces budowany jest na zaufaniu. Osiąga się go, dzięki wsparciu. Wsparciu partnerów. Firmy reprezentują ludzie. To z nimi budujemy relacje. Marki, które oferujemy państwu w naszym katalogu produktów połączone są z osobami, które w tych firmach pracują. Z osobami z którym mamy stałe łącze. Kontakt, więź. To osoby, które nas nie zawodzą. Ludzie ciszący się naszym szacunkiem i poważaniem. Chcemy pokazać ich firmy i produkty za którymi stoją. To nasi partnerzy. I przyjaciele. Zapraszamy.

Subcategories

Aktywne filtry

Polbruk

Polbruk to marka, która stała się synonimem wszystkich brukowych kostek. Działający na budowlanym rynku już ponad ćwierć wieku producent utwardzających materiałów, pozwala stworzyć efektowną, trwałą, funkcjonalną, wysokiej jakości przestrzeń. Wybierz spośród kilkuset produktów ten, który wybetonuje nawierzchnię dopasowaną do twoich wymagań.

Semmelrock

Doskonała jakość, kompleksowe rozwiązania oraz innowacyjne technologie. Semmelrock pozwala brukować nawierzchnię z myślą o estetycznych, jak i praktycznych aspektach. Marząc o niepowtarzalnie wykończonej przestrzeni – tej wokół domu, czy poza prywatną posesją, Semmelrock jest jednym z najlepszych utwardzających rozwiązań.

Pozbruk

Marka, która bezsprzecznie stawia na betonową jakość. Pozbruk, czyli rodzinna firma z polskim kapitałem to utwardzająca konkurencja na rynku budowlanym, której oferta łączy innowacyjność, kompleksowość, estetykę i funkcjonalność. Decydując się na Pozbruk możesz być pewien, że wybierasz oryginalne i trwałe rozwiązania, które spełnią wszelkie wymagania.

Księżyce

DKSM kopalnia „Księżyce” posiada aktualnie największe złoża łupka księżycowego na terenie Polski. Oferując surowiec cechujący się najlepszymi parametrami, spełniający najbardziej surowe normy, DKSM gwarantuje oryginalne, trwałe, naturalne rozwiązanie o szerokim wykorzystaniu. Wystarczy wybrać odpowiedni łupkowy „kaliber”, by stworzyć niepowtarzalne aranżacje.